התמקדות בבריאות -לפרום כאב, ליצור בריאות. תוכנית לימודים שנתית בת 26 מפגשים החל מ26/4

כיצד להינות מאנרגיית החיים גם במשברים, תוך חיבור מתמיד לחיוניות ?
אירית טסל

תוכנית לימוד חוויתית בZOOM בת 2 חלקים עם אירית טסל. (הרשמה מוקדמת עד 31.3)

התמקדות בבריאות – כיצד חיבור לחיוניות הוא מפתח לפרום כאב?       

אנרגיית החיים היא מצב של זרימה מתמדת, אולם יש מצבים בהם אנחנו פוגשים כאב שמנתק אותנו ממנה. הביטוי של הנתק בא לידי ביטוי בהרגשת תקיעות, בהסחות דעת, בהימנעות, בהרבה רעש, בסימפטומים פיזים, במחלות במועקות.

כשאנחנו חווים אותה היא מורגשת בתשוקה לחיים, בסקרנות, בפתיחות, ביצירתיות, בהעזה, באהבה שלא תלוייה בדבר. היא משפיעה על הנראות שלנו, על הבחירות שלנו, היא עוזרת לנו לצלוח בשלום אתגרים, קשיים. משברים.

כדאי לזכור שאנרגיית החיים היא תמיד שם בשבילנו. מי שרוצה לחוות את מלאות החיים צריך להיות מסוגל לחוות את הפלא והקסם ואת הכאב והתחושות הלא נעימות. הדרך שפיתחתי מלמדת להחזיר ולשמור על החיבור, להתמודד עם כל מה שלא נעים וכואב מבלי להתפרק, ליצור חיבור ומערכת יחסים טובה לשיפור הבריאות ואיכות החיים.

מוזמנים לבנות את היחסים עם אנרגיית החיים

החל הרישום למחזור חדש

עבודה אינטגרטיבית משולבת גוף, נפש, מחשבה ורוח

מתוך שנים רבות של ניסיון וידע מקצועי, והרבה מתוך המסע האישי שלי, נולדה תוכנית לימודים שמאפשרת ללמוד במשנה סדורה את הדרך בחזרה לחיבור לאנרגיית החיים.

בתוכנית שמבוססת על יסודות ה"התמקדות" ופרקטיקות גוף- נפש נוספות, נלמד איך להביא לתוכנו ביום יום בזמנים מאתגרים עוד ועוד אנרגיית חיים על מנת זו תזרום לכל תא בגופנו. נלמד להשתמש בחיבור ככוח מרפא מניע ותורם להתפתחותנו. נלמד על שורשי הגישה, נעבור התנסויות חוויתיות נתרגל עבודה פנימית.

מי אני?

אני אמא ל-2 ילדים בוגרים, בת זוג. גרה בעיר תל אביב. אוהבת את הקולות של החיים שבה ואת השקט שמחוצה לה. עם השנים בוחרת יותר ויותר לאסוף חוויות, לאגור אותן בספריה הפנימית שבתוכי, לנוע בקצב שנכון לי, להיפרד ממה שלא מתאים יותר, להתמסר לתנועת החיים שבתוכי ומסביבי.

אני בעלת קליניקה בתל אביב מעל 15 שנה, במשך כ- 5 שמשתי כמטפלת במרכז לרפואה אינטגרטיבית באיכילוב. מרצה בארץ ובחו"ל לקהילת המטפלים ואנשי התחום. חוקרת את תחום גוף-נפש מעל שני עשורים, במהלך העשור האחרון יצרתי את גישת ”דרך אנרגיית החיים" משום את כוחה הפלאי של אנרגיית החיים, הכרתי דווקא מהמקום שבו לא ראיתי אותה. האתגר שלי ללוות אנשים בחזרה לחיבור אליה, כדי להיטיב עם בריאותם ועם איכות חייהם.

יש לי תואר ראשון בספרות עברית ובמדעי הרוח, באונ תל אביב, מוסמכת מטעם המכון להתמקדות בניו יורק, בוגרת לימודי סומטיק אקספריאנס. משלבת פרקטיקות של ידע קדום

להכיר – לחוות – לחיות חיים במלואם

למי מיועדת התוכנית

  • לכל מי שרוצים ללמוד להחזיר חיוניות ולהרגיש תנועה קדימה בחיים.
  • למי שמרגישים שחייהם נעים במעגלים שמובילים לשום מקום ורוצים דרך אחרת
  • למי שהתייאשו מהתמודדות עם כאב מכל סוג 
  • למטפלים, לפסיכולוגים, לפסיכולוגים רפואיים, לפסיכותרפיסטים, לאנשי רפואה משלימה, מלווים ויועצים – שרוצים במקביל למסע הפרטי, להעשיר את עבודתם וללמוד דרכים נוספות לשחרור ממצבי תקיעות וכאב.

תכנית הלימודים

התוכנית בנויה באופן המאפשר ללמוד כיצד להפיק עוד אנרגיית חיים ולבסס את הכוחות שלנו – עם ביסוס הידע והכלים האלו נוכל לגשת למשימה משמעותית וחשובה בהתפתחות היחסים עם אנרגיית החיים באופן שוטף – לפגוש כאב ממקום אחר, לטפל בו ולברוא בריאות ואיכות חיים מיטבית

תוכנית הלימודים

היא שנתית, בת 2 חלקים- 26 מפגשים.

חלק א' 26.4.22-19.7.22 

                                                  חלק ב' – 18.10.22-10.1.23

 

חלק א' – דרכי חיבור לחיוניות

בסמסטר זה נלמד דרכים להחזיר ולשמר את החיבור, נכיר מהי מערכת היחסים עם אנרגיית החיים, מה האחריות שלי לקשר, נלמד באלו תנאים המערכת יכולה להתקיים, מה חוסם אותנו? איך זה נפתח?

נפגוש מקורות מבפנים ומבחוץ שדרכם נוכל לחוות חיים במלואם

חלק ב׳ – לפרום כאב לברוא בריאות

כדי לחיות חיים של בריאות ואיכות חיים כדי להתייחס לכאב כאל שגריר שמייצג את מה שלא נכון עבורנו. התרבות שלנו לא מלמדת אותנו איך להתייחס אליו, אלא רק איך להילחם בו. לא מפתיע שדחקנו אותו לפינה ועדיין הוא משפיע על חיינו.
בסמסטר זה נלמד להביא איכויות של אנרגיות החיים לריפוי המקומות השבורים, להרחיב את הנוכחות שלנו לשחרר את הפחד מלגעת בכאב, ללמוד מעברים בין אנרגיות שונות , להכיר את המשמעות הנסתרת מאחורי הכאב, להשתמש במנגנון הריפוי שקיים בגופינו, להתחבר לרוח.

למה דווקא התוכנית מבית "דרך אנרגיית החיים"

משום שתצאו עם דרך שיש בה כלים ייחודיים, פרקטים, שהוכיחו את עצמם, עם 
עם ליווי צמוד לדרך – דרך הגוף, דרך החוייה, דרך תחושות, דרך חיבור עם הרוח תלמדו לפרום כְּאֵב מבלי להתפרק ותפגשו חויות מעוררות תנועה קדימה.

רכיב משמעותי בלימוד הוא הקשבה ייחודית המקרבת אותנו לעצמנו, תרגול בזוגות גם בין מפגשים.

סיכומים מפורטים והנחיות כדי שאפשר יהיה לחזור ולתרגל את הנושאים בבית.  

משתתפים מספרים:

"לימודים שהם מסע פנימה חיבור מחדש לעצמך לשורש נשמתך. תהליך שמעצים את המערכת יחסים שלי עם אנרגית החיים ומדייק את הבחירות שלי מתוך מודעות גבוהה יותר. מתנה לחיים"

שירה סלע – מתקשרת ומטפלת בתטא הילינג

"המפגשים הותירו אותי תמיד עם טעם של עוד. לדעת יותר, לחוות. תודה ענקית שאפשרת את זה בדרך כל כך מיוחדת עם חיבור לחיוניו, לשמחה, בצבעים , בתרגולים על חלומות ועןד. למדתי ממך המון.

רחל  – לשעבר תקציבאית בכירה בענף הדפוס, בהווה סטודנטית

"אני לא חושבת שאפשר לתאר במילים כמה ריפוי והקלה זה מביא. הגישה הזו מביאה גישה רעננה ולא שכלית לפרום כאבים וקשיים. מציעה לכם לקפוץ על ההזדמנות להכיר את אירית ואת הגישה שלה."

מרינה גלנץ – טיפול,תמיכה וליווי לנשים בצומת

"תודה על המפגשים המלמדים, הם היו נעימים ומהנים, נתרמתי ונשארתי עם טעם של עוד"

רחלה  – בפנסיה יוצאת חברות הייטק, כאחראית קשרי משקיעים

שמחה לראות את ההתרחבות שלי, את היכולת שלי להעמיק ולהיות יותר בנוכחות עם הכאב והקושי של המטופל ושלי ועם זאת להצליח למצוא ולהוציא יותר חיות ומשאבים מאנשים אלו, שלעיתים היה מחסום עימם במשך שנים. תודה אירית, על תוכנית מעניינת באווירה אינטימית, ואותנטית. גילה אמיר פסיכותרפיסטי, מנחת קבוצות, מוסמכת לתרפיית ההתמקדות.

גילה אמיר – פסיכותרפיסטית, מנחת קבוצות, מוסמכת לתרפיית ההתמקדות

מעניין אתכם.ן ? השאירו פרטים ואשלח פרטים נוספים וסילבוס מפורט

כיצד להפוך כְּאֵב מורה דרך

עוד על התוכנית

התוכנית מתקיימת בזום.
כל סמסטר כולל 13 מפגשים בני 3.5 שעות
המפגשים מתקיימים בימי  שלישי, בין השעות:  10:00-13:30
קבוצה אינטימית של עד 10 משתתפים.

פרטים נוספים

המחיר לתוכנית המלאה בהרשמה מוקדמת 5,200 במקום 6000 ₪
עלות סמסטר בודד 3,300 ₪ בהרשמה מוקדמת 3,000 עד תאריך 31.3.22

דמי הרשמה בסך 400 ₪ ישולמו עם הרישום ויקוזזו מהסכום המלא. במידה ותבטלו השתתפותכם דמי ההרשמה אינם מוחזרים. דמי ההרשמה כוללים תשלום גם עם סשן היכרות והתאמה פרטנית עם אירית.

ניתן לפרוש ל- 4 תשלומים. מחצית מסכום הקורס תוחזר במקרה של ביטול עד שבועיים לאחר פתיחת הסמסטר.

10% הנחה למי שלומד את המסלול המלא.

15% הנחה לאנשי מערכת הבריאות. תרומתי למאמץ לעשות פה שינוי.

בונוס

סדנת הקשבה דרך הגוף, למי שלא למד התמקדות  במחיר מיוחד, למשתתפים בתוכנית :  290 ₪ – 2 מפגשים בני 8 שעות.  הסדנה תתקיים בימי שישי. 

שאלות ותשובות

למה אי אפשר ללמוד רק את סמסטר ב'?

בסמסמטר א' לומדים דרכי חיבור אותם ניתן לקחת לחיי היום יום. מי שרוצים ללמוד
איך לעבוד עם כאבים מכל סוג, שלרוב, מבטאים את הניתוק שלנו מאנרגיית החיים, צריכים להכיר את דרכי החיבור אליהם, כדי לאחות את החיבור וכדי להתגבר על הפחד מלגעת בכאב ולפרום אותו.

האם הקבוצה היא קבוצה שמחליפה טיפול, מה תיתן לי החוייה בקבוצה?

זה אינו תחליף לטיפול אישי, יחד עם זאת הקבוצות הן קטנות והרכב שלהם נותן מקום לחויות אנושיות שהן גם משותפות ותורמות לבניית מרחב מכיל ונעים.

אני רוצה להינות מהחיים, לא רוצה להיזכר בכאב?

לגמרי. גם אני. יש בי תשוקה לחיים ויחד עם זאת ידיעה שהפצעים לא מאפשרים התמסרות מלאה אליהם. אני מאמינה שאפשר לפרום כאב, גם בלי להתפרק ואפילו להינות ולהתפתח מתוך הדרך.

אני מטפל/ת, איך תועיל לי הדרך הזאת?

הרבה פעמים התסכול ואוזלת היד מופיעים כשמי שבאים אלינו עוזבים שמתקרבים לנקודות כואבות. לכן פיתחתי דרך שבה אפשר לגלות ולחוות כוחות חיים בתוכם שמאפשרים נוכחות וריפוי.

מעניין עוד ? בואו נקבע פגישת הכרות ברוח "דרך אנרגיית החיים״
מחיר הפגישה 180 ₪ שיוחזרו עם הרישום לתוכנית