סדרת מפגשים עם אנרגיית החיים

כיצד להינות מאנרגיית החיים גם במשברים, תוך חיבור מתמיד לחיוניות ?
אירית טסל

"דחוף מאוד לתת לעצמי עכשיו הזדמנויות נוספות,לצאת מתוך ההזדמנויות הקודמות, שכבר מומשו,לעבר הזדמנויות חדשות – חדישות, אפשרויות פתוחות…הן מחפשות אותי כמו שאני מחפש אותן,כי אני האפשרות שלהן כמו שהן האפשרויות שלי"

 דויד אבידן  

אני מזמינה אותכם, לעצור ולשאול את עצמכם, עד כמה אני באמת בקשר עם אנרגיית החיים?

עד כמה אני מאפשר/ת לעצמי להרחיב את הפתח שדרכו אפשר לחוות אותה יותר ולחוש את השפעתה המיטיבה על הדרך בחיים

"אנרגיית החיים – רוקמים חיבור מחדש"

סדרת מפגשים מעוררי מחשבה וגוף עם אירית טסל, יוצרת גישת "אנרגיית החיים"


חיינו מתנהלים בעולם תוך כדי תנועה מתמדת של צמיחה, התפתחות, עצירה והתפרקות. זו דרכו של הטבע. זוהי אנרגיית  החיים שמצויה בעולם, שאנחנו  חלק בלתי נפרד ממנו, אנרגיה שהביטוי שלה הוא בחיוניות. 


שנה חדשה, כל פעם מחדש היא הזדמנות לבקש אחר נתיב שיוביל אותנו לחיות במקום פחות, מתאמץ, פחות נאחז, פחות נלחם, פחות דורך במקום, פחות מתכווץ.


שנה חדשה היא הזדמנות להחזיר אמון בכוחות החיים, להיווכח שאפשר להתמסר לחיות חיים במלואם. הזדמנות ללמוד להתמודד עם מה שמאיים עלינו, לוקח אותנו מהדרך, מרחיק אותנו מעצמנו ועם זאת ללמוד להישאר בדרך, להשאיר ערוץ פתוח להזדמנויות, להפתעות. כי זו דרכו של הטבע שיש בו מחזור של צמיחה ונסיגה – התפרקות – ולבלוב.


בסדרת המפגשים בת 3 מפגשים שיוצאת לדרך נלמד ונחווה את אנרגיית החיים, התמיכה שבה ומה מונע מאיתנו להתמסר אליה.

המפגשים בסדרה, מתקיימים בימי חמישי, בין השעות 09:30 – 11:00

                                                                         המועדים יתפרסמו בהמשך

המפגשים בסדרה:

איך נרקום את החיבור במפגשים?

המפגשים מתקיימים עם מספר משתתפים מוגבל בזום. כל מפגש  נמשך כשעה וחצי והוא בנוי כתהליך חוויתי בגישת "דרך אנרגיית החיים". הוא מתקיים תוך הדרכה והתבוננות פנימית שמתחילה מתחושות הגוף. מאחורי התחושות הללו קיים עושר של ידע המשפיע על כל מישור בחיינו. משם נלמד להתחיל להצביע, לסמן ולאמץ את מה שנכון לנו לעבודה ולחיים. משם נוכל להתחבר מחדש לאנרגיית החיים, לאתגר את דרכי החשיבה, האמונות, ההרגלים. באמצעות החוויה המשלבת גוף, נפש, מחשבה ורוח נוכל לרענן את ארגז הכלים שלנו בדרך שמתאימה לנו. מה מקבלים?
  • נכיר דרכי חיבור שאותן נוכל ליישם בחיי היום יום. 
  • נחווה איך חיבור לאנרגיית חיים ולחיוניות  מאפשר להיפרד מהרגלים ומתבניות שכבר לא מתאימים יותר. 
  • נגלה איך להפסיק לפחד מאי ודאות ולראות בה הזדמנות
  • נחתור לעבור גילוי ושמירה על אותו מקום פנימי שהוא הקרקע לאמון בעצמנו, במערכות יחסים, בחיים.
למי מיועד המפגשים? המפגש מיועד לכל מי שמעוניינים להוסיף כלי חיזוק  ליכולת שלהם להתמסר וליהנות מכוחות החיים, הן במישור האישי והן במישור המקצועי. למי שמעוניינים להתנסות בחוויה מעשירה, ממלאת ופותחת סקרנות "מחוץ לקופסה" תוך כדי הרחבת אפיקי ידע חדשים.

 

לפרטים נוספים

מפגש ראשון בסדרה

להשקיף מבעד להרגל

24.11.22

09:30 – 11:00

ההרגלים וההתניות האוטומטיים שלנו בעבודה ובחיים מונעים מאתנו להיות יצירתיים, פתוחים להזדמנויות, ולהסתכל על המציאות מנקודת מבט חדשה ואפילו כשאנחנו מכירים באותם הרגלים, משתדלים ומתאמצים לדלג ממה שמעכב בעדנו, לא תמיד זה מצליח לנו ואנחנו  סובבים באותה התנהלות שאינה מטיבה איתנו. 

 

כמה פעמים אמרנו לעצמנו שנפסיק לאחר? שנפסיק לזלול בלילה, שלא ניתן לישיבות להתארך לזמן ארוך מדי, שנפסיק ליפול לקשר שלא טוב לנו, שנפסיק לברוח לשיטוט באינטרנט, פייסבוק, ואינסטגרם, שנסמוך גם על אחרים ש"נשחרר שליטה"?

 

ובכל זאת הם עדיין מנהלים אותנו, לעיתים נדמה כי אותם הרגלים והתניות הם אנחנו, ואנחנו זה הם.

האם אפשר אחרת?

במפגש נזכיר ונחווה דרך החוויה את עצמנו לפני שסגלנו לעצמנו את ההרגל, נשקיף על ההרגל ונשהה בו מעמדת הסקרנות, נקשיב ונגלה את הספור שמאחוריו, נרחיב את התודעה. עמדת הסקרנות, ועצם הרחבת התודעה, תביא לתנועה. נפנה מקום למשהו חדש שרוצה להיוולד, ונכיר את התנאים שהוא זקוק להם. 

ניצור מרחב שיאפשר להזדמנות חדשה להופיע.

נעים להכיר

נעים להכיר, אני אירית טסל, אמא, בת זוג, אוהבת חיים. מרצה ומלווה אנשים במסע התפתחות וריפוי. מתמחה בגישת הפוקוסינג בארץ ובחו"ל. B.A  בספרות עברית ומדעי הרוח מאונ' תל-אביב, מלמדת ומרצה בארץ ובחו"ל.  הגעתי לפוקוסינג שהפך לדרך חיים, כתוצאה ממסע אישי של חיבור ולמידה למדתי סומטיק אקספיריאנס ועוד פרקטיקות של חוכמה עתיקה.פיתחתי גישה בשם "דרך אנרגיית החיים" – שהיא הבסיס ל"התמקדות בבריאות" – דרך אחרת לאיכות חיים ובריאות מיטביים.

 

נעים להכיר, אני אירית טסל, אמא, בת זוג, אוהבת חיים. מרצה ומלווה אנשים במסע התפתחות וריפוי. מתמחה בגישת הפוקוסינג בארץ ובחו"ל. B.A  בספרות עברית ומדעי הרוח מאונ' תל-אביב, מלמדת ומרצה בארץ ובחו"ל.  הגעתי לפוקוסינג שהפך לדרך חיים, כתוצאה ממסע אישי של חיבור ולמידה למדתי סומטיק אקספיריאנס ועוד פרקטיקות של חוכמה עתיקה.פיתחתי גישה בשם "דרך אנרגיית החיים" – שהיא הבסיס ל"התמקדות בבריאות" – דרך אחרת לאיכות חיים ובריאות מיטביים.

 

לפגוש את "אנרגיית החיים"

ליזום תנועה לעבר מקום חדש

אודות דרך אנרגיית החיים

 אנרגית החיים היא מצב קיים של זרימה. כל הזמן. לפעמים מציאות חיים כואבת בעבר או בהווה משפיעה על החיבור שלנו לאנרגיית החיים ולא תמיד אנו מודעים לכך שהחיבור התרופף, נחלש או אפילו התנתק. חיבור שהתנתק גורם לכך שאנחנו נמצאים בהימנעות, או בעשיית יתר שגורמים להיסח הדעת ועלולים להטעות אותנו עם תחושה של מעין רגיעה.


כשאנו מתחברים לאנרגיית החיים מתאפשר לנו לפרום אמונות מגבילות, הרגלים שכבר אין בהם צורך, תחושות קשות, כאב. כאשר זה נפרם אנו חווים עוד אנרגיית חיים שלה השפעה מיטיבה על בריאותינו ואיכות חיינו.

עוד על דרך אנרגיית החיים

פרטים והרשמה

  • מחיר מפגש  בודד 130 ₪  
  • המפגש מתקיים בזום. מספר המקומות מוגבל ל- 24 בלבד. 
  • עלות הסדרה (3 מפגשים) כולה 360 ₪ 
  • ניתן להירשם למפגש בודד הקרוב ואו לסדרה כולה. ההרשמה נפתחה – מהרו לשריין לכם מקום. מספר המקומות מוגבל כדי לשמר מרחב חוויתי גם בזום.

אשמח לפגוש אתכם, להרשמה דרך ביט או פייבוקס בטלפון 054-4902190 אירית טסל