אירית טסל

את כוחה הפלאי  של אנרגיית החיים הכרתי דווקא מהמקום שבו לא ראיתי אותה 

זה היה מאותם מקומות שבהם  אנחנו אומרים לעצמנו, "הייתי רוצה להתחיל לעשות משהו עם החיים שלי, להתמלא באנרגיות. הייתי רוצה לשנות. הייתי רוצה משהו אחר. אבל אין לי כוח… "

את המשהו החי בתוכי אני מכירה מגיל צעיר. זו מן רוח חיה שמחברת אותי למקום הכי פנימי. הרוח שיודעת להיות עם מה שעדיין מעורפל ולא ברור, מקום שעוד אין לו מילים ומושגים.  

העוצמות שלה גרמו לי להכיר אנשים חדשים ומקומות רחוקים. הן אפשרו לעזוב את מה שנראה בטוח, ולפעמים אף להגיע לקצה. ליפול. לכאוב ולסמוך עליה שהיא תרים אותי מחדש.  

אני אמא, בת זוג, חברה, תלמידה. מסלול חיים שעבר דרך לימודי תואר ראשון בספרות ובמדעי הרוח באונ' תל -אביב, התמחות בפסיכולוגיה ובלימודים קלאסיים, עבודה כדוברת של מוסדות אקדמיים, עמותות וגופים פרטיים.

הרצון לחיות חיים טובים יותר, בסביבה חומלת, אנושית וסובלנית הביא אותי במסגרת תפקידי כדוברת הקריה האקדמית אונו ליזום דוח חברתי "דוח אונו" שהוביל לשיח חברתי שעסק בהכרה הנדרשת בהדרת אוכלוסיות שונות בחברה הישראלית, והוא מבטא חלק נכבד בתפישת עולמי.

כשהסכמתי ללכת בעקבות ליבי, פניתי למה שתמיד ריתק אותי לעבודת התיקון והריפוי. אני מוסמכת מטעם המכון הבינ"ל להתמקדות בניו יורק, בוגרת לימודי סומטיק אקספיריאנס (שלב מתקדמים), לומדת את חכמת הרפואה האינדיאנית, מטפלת למעלה מעשור, וממשיכה לחקור וללמוד את טיב החיבור למקום החי בתוכנו – לאנרגיית החיים שמצויה בנו ולהשפעתה על בריאותינו ואיכות חיינו. 

אני עובדת בקליניקה פרטית בצפון תל אביב ובשיחות זום. במשך כ-5  שנים עבדתי במרכז לרפואה אינטגרטיבית בבית החולים "איכילוב", מעבירה סדנאות וקורסים לקהל הרחב ולאנשי מקצוע מעולם הרפואה.

אני מאמינה שבאמצעות החוויה, נגיע לאיזון בין גוף, נפש, מוח ורוח ונחייה את החיבור לכוחות צמיחה וחסד שמצויים בעולם שבו אנו חיים.