לוגו חדש לשם חדש ועדיין צבת הים

שם חדש, לוגו מתחדש, ועדיין עם צבת הים שלי ואיך זה קשור ל"דרך אנרגיית החיים?

צבת הים שלי קבלה צבע חדש, צבת הים שלי ששוחה לעבר החיים, נמצאת איתי כבר הרבה זמן, עברנו בדרך שינויים, התפתחויות, התבלבלויות, עצירות,

צבת הים הגיעה אלי לראשונה לפני יותר מעשור, קצת אחרי שחזרתי מהשתלמות בארה”ב והבנתי שבריאות הוא הדבר שבו אעסוק, אחקור, אפתח . כי בעצם מה כולנו רוצים אם לא את זה?

חיפשתי דרך אחרת להגדיר בריאות, דרך שתתאים למי שאני ולמסע שאני עוברת עם עצמי, ועם מי שמגיע אלי ועוד לא ידעתי שתגיע התקופה הנוכחית  שבה הבריאות תרים רגליים ותבעט בעולם

תעורר אנשים, תנפץ אמיתות, תשבור הרגלים, תבחן מחדש אמונות ותשים הרבה סימני שאלה.

הצבה הגיע אלי ככה פתאום יום אחד, משום מקום, היא נחתה אצלי בראש ואולי הייתי מתעלמת וממשיכה הלאה, אלא שיומיים אחרי זה טסנו לחופשה בקוס ושם קירות הריזורט היו מעוטרים בדמותה של צבת הים. זה עורר סקרנות וכבר אז היתה ההכרה שהיקום מדבר אלי בסימנים.

 צבת הים שהיא סמל לריפוי, נפוצה מאד בקוס, כיון ששם יסד היפוקרטס את בית הספר לרפואה.

עם הזמן שיצאתי לחקור את אנרגיית החיים והחיבור אליה בפרט, גיליתי שהכל מתחיל ומסתיים בנקודת החיבור אליה.

קראתי על מחקרים שמצאו כי תאים שהם חסרי אנרגייה הם טרף קל לוירוסים,למחלות, לבקטריות  הבחנתי שמציאות חיים כואבת בעבר או בהווה רופפה את החיבור.

הבנתי שעודף עשייה של דברים שלכאורה מעידים על חיוניות הם לעיתים עוד הסחת דעת שנועדה להשתיק את הרעש שבפנים, את הבור הגדול. פגשתי הרבה סיפורים, גם כאלו שסיפרתי לעצמי, שמסתירים את הפחד הגדול להתמסר לזרם. נוכחתי שיש להם סיבות טובות שלימדו אותם להישמר .

ליוויתי ומלווה אנשים שבאים אלי כי הם מחפשים מחדש את החיבור אליה, אבל הם מגלים שהחיבור לא נותק מאליו, היה בם משהו שניתק, לא מודע, כזה שרצה לשמור עליהם מפגיעות, מאכזבות , מכאב.

ויחד עם זאת ,באופן פרדוקסלי הכאב הוא זה שהחזיר אותם למצוא דרך מחדש, אנשים שבאים אליה כי כואב להם בגוף ובנפש.

שמעתי ושומעת את הפחד הגדול מלגעת במקומות הרגישים, הכואבים, לפתוח את מה שקבור עמוק בתוך הארון, את הפחד מהתפרקות מטלטול, מלחוות כאב חזק.

ואת הכאב שמתגבש לסבל שעוד יותר מכאיב.

וכמו חוכמת השמאנים שקוראים לרוח הטובה לעזור בריפוי, הבנתי שכדאי ללמוד להביא את התדר הזה לתוכינו. לחבר מחדש את החיבור לאנרגיית החיים את ה"רוח הטובה" אנרגייה של סקרנות, יצירתיות, העזה, אהבה ללא תנאי

אהבה ללא תנאי לחוות את  החיבור, להכיר את התנאים שהוא צריך, להבין שיש פה מערכת יחסים ביננו לבינו, להסכים ללמוד אותה, להרחיב את המודעות ולהכיר את מה שהביא לנתק, להשתמש ברוח הטובה

וכל אותם שנים לא פשוטות בדרך שלי שהיו בהם רגעים נעימים והיו כאלו שלא . היא ליוותה אותי ,צבת הים, זו שעוברת מסע מכשולים בים עד שמגיעה ללדת באותו חוף בו נולדה.

כי משהו בתוכה יודע את הדרך, זוכר, לא מוותר, גם בסערות. היא נתנה ונותנת לי יד.

https://lp.vp4.me/cwsi