הבחירה בדרך האחרת - על מפגש מיוחד והזמנה

הזמן הזה לוקח אותנו לדרכים אחרות, כאלו שלא ידענו שהן קיימות, שהיינו בטוחים שהן לא אפשריות, מכין אותנו למציאות חדשה.   זה זמן טוב לבסס את הפנייה לדרך האחרת: הזמנה למפגשים, ללא עלות, חיבור לאנרגיית החיים https://lp.vp4.me/mr7b

היא לא אוהבת שאנחנו נפגשות און ליין, היא אוהבת שאנחנו נפגשות פנים מול פנים….. גם אני.

ועכשיו זה מה שיש לנו, ולא מרגיש לה שיש לה בבית מרחב שמאפשר אינטימיות

אנחנו בקשר כבר זמן, בעידן הקודם היא מגיעה לקליניקה אחת לשבוע, אנחנו בקשר כבר זמן, היא באה כי משהו באמצע הדרך שלה גרם לה לעצור, משהו שנראה ומרגיש כמו מחלה והוא סימן לה להתחיל את המסע, לראות מה בדרך .מבקש שתסדר, תנקה כדי שתוכל לצעוד בביטחה את הדרך שלה בחיים,

אז אתמול, ירדנו לגינה שהיא אוהבת , בקונקרטי זו רק היא , אבל בחיבור אנחנו שם לגמרי ביחד.

"זה לא המקום הרגיל שלי אמרה, אבל החלטתי להתיישב בחלק הזה של הגינה. התיישבנו, אני כזכור בספסל הוירטואלי והיה בה אי שקט שהיא סוחבת כמה ימים, וחוסר יכולת לחזור ליצירה שלה שכל כך ממלאה אותה.

וגם סביבה היה אי שקט, אנשים דברו, כלבים נבחו ואז גם הגיע פקח ודרש ממנה לפנות את המקום. "פשוט תתחילי ללכת” אמרתי לה, אני פה איתך בדרך" והיא התחילה ללכת והזמנתי אותה להרגיש את החיבור לקרקע, את תחושת החיים שבאדמה, ולאט לאט נכנס שקט.

ופתאום היא שמה לב שהרגליים שלה לוקחות אותה למקום שלה בגן, לחלקת הטבע שהיא פראית, ליד הפסל של ח.נ ביאליק.

"ככה פראי ולא מסודר  אני אוהבת " איך זה מרגיש בגוף" שאלתי אותה, והיא אמרה שהנשימה יותר מרווחת, כבר זמן שהיא לא מסוגלת לחזור ליצור, לנוע  ואז נזכרה שבפעם הקודמת שלא הצליחה לחזור ליצירה, אמר לה המורה שזה בסדר, כי יש לה 7 גיליונות ואפשר להתקשש עד ש…

קיבלת אישור להתבלבל, אמרתי

כן, אמרה "אני זקוקה למדריך שיהיה איתי, שייתן לי יד, שאוכל להמשיך לנוע"  והזמנתי אותה לראות את כל המדריכים שנמצאים עכשיו בחיים שלה והיא אמרה אני רואה אותם באמפיתיאטרון פה מולי, כשאני שרה והם תזמורת הרקע שלי.

ופתאום חשה כיווץ בגוף, ואמרה ומה יקרה אם אתבלבל אם לא אזכור את המילים ושוב היה אי שקט ומועקה.  

ועלה זיכרון ילדות  עם ריח  של בושה, שעדיין נמצא עמוק בפנים ואפשרנו  למערכת העצבים לפרוק אותו, לנקות אותו מהגוף ואז חזר השקט.

"עכשיו חוזר לי החשק ליצור" אמרה

כן, אנרגיית חיים תמיד נמצאת בתוכנו ומסביבנו  לפעמים זה רק החיבור שמתרופף, לפעמים התנאים שחסרים, לפעמים זה הבור שהוא כל כך עמוק. כשמעמיקים את הקשר איתה ולומדים למה היא זקוקה כדי שנתחבר מחדש היא עושה את מה שהיא יודעת הכי טוב לעשות.

ברוח הימים האלו, אפשר להצטרף למפגש השני, ללא עלות, במסגרת מפגשי חיבור לאנרגיית חיים.

אם מעניין אתכם אז להלן הלינק.